lütfen bekleyiniz..
Firma Profili

Firma Profili

Metaş Hırdavat1976 yılında kurulan firmamız  hırdavat sektöründe Kayseri ili başta olma üzere, çevre illere, ilçelere ve Resmi Kamu ve kuruluşlara hizmet vermektedir.  Firmamız faaliyet konusu olarak her çeşit kesici takım, ölçü aletleri, el aletleri, elektrikli el aletleri, zımpara çeşitleri, torna aletleri, elmas kesici takımlar, helicoil yaylar, taşıyıcı ekipmanları, kalıp elemanları, iş güvenlik malzemeleri öncelikli olmak üzere her türlü fabrika malzemelerinin istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırdır.

İhtiyaçlarınıza anında cevap vermeyi üretim için kaliteli malzeme kullanılmasını benimseyerek sizlere hizmet sunmayı, gereken her türlü yardım ve desteği tüm personelimizle birlikte vermeye kalitesine en uygun fiyat politikası uygulayarak bu münasebetle sizlere yardımcı olmaktan büyük kıvanç duyarız.

Teknik hırdavat ve sanayi malzemelerini kapsayan 30.000 üzerinde çeşidimizle müşterilerimize sektörümüzdeki elimizden gelen en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Firmamız Eski Sanayi Bölgesi'ndeki merkezinden sonra 2006 yılından itibaren Organize Demirciler Sitesi'ndeki Showroomu ile de sizlere daha iyi hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Kayseri ve civarında hırdavat denildiğinde akıllara ilk olarak Metaş Teknik Hırdavat'ın gelmesinin en başlıca özelliklerini kısa başlıklar altında su şekilde sıralayabiliriz.

  kayseri hırdavatmetaş kayseri

  • En eski hırdavat firması olmamız. (Kuruluş 1976)
  • Güven, Müşterilerimizin bize duyduğu güven.
  • Memnuniyet, müşterilerimizin memnuniyeti bizim için çok önemlidir.
  • Hizmet, bizler Müşterilerimize hizmet için bulunmaktayız.
  • Çözüm Ortaklığı, bizler müşterilerimizin çözüm ortağıyız, onların sorunlarının çözümü bizleri daha ilerilere götürecektir.
  • Doğru Ürün, Uygun Fiyat, Fiyattan önceki felsefemiz müşterimize doğru ürünü vermektir, doğru ürünü müşterimiz ile buluşturduktan sonra en uygun fiyat politikamız ile müşterimizin memnuniyetini sağlamaktır amacımız.
  • Çeşitlilik, önceki senelerde önemi fazla anlaşılamayan bu kavram günümüz ticaretindeki en büyük ve en önemli faktörlerinden biridir. Zaman en önemli nakit olduğundan müşterimize en kısa surede en çeşitli urunu vermek bizim ısımızdır. Firmamız birçok firmanın bölge ve yetkili bayisi olmanın farklı gururunu yasamaktadır.
  • Alışveriş Rahatlığı, Firmamız 2008 yılında açmış olduğu 1600m2 lik showroom ile rakipleri ile arasındaki farkı bir kere daha göstermiş bulunmaktadır. Otopark sorunu olmadan rahat rahat çayınızı ya da kahvenizi yudumladığınız yerde, bütün ürünleri tek tek görerek alışveriş yapma imkânı sunmaktadır.
  • Uzmanlık, biz işimize saygı duyuyoruz ve bunun içindir ki İşimizi en iyi şekilde yapmak çabası içerisindeyiz. Sizlerinde destekleri ile daha ilerilere gitmek bizim en büyük arzumuzdur.